חתן כלה >>> הפקת אירועים >>> אילן אשר הפקת אירועים >>> אודות

תפריט

אודות - אילן אשר הפקת אירועים יוקרתיים

אירועים בכלל וחתונות בפרט הם אירוע המחייב ארגון והפקה מקצועיים. כל חתונה מורכבת ממרכיבים רבים, חלקם גלויים וחלקם סמויים. רק שליטה פיקוח ובקרה של איש מקצוע מהווה ערובה לזרימה מושלמת של האירוע, עמידה בלוח זמנים, יכולת לתת מענה על כל בעיה העלולה להתעורר במהלך האירוע, כמו גם יכולת לאלתר ולמצוא פתרון יצירתי אשר יאפשר את המשך האירוע באופן רציף וחלק.

 

כבעל ניסיון עשיר (הפקתי, בין השאר, את חתונותיהם של אסתי גינצבורג, גלית גוטמן וזיו קורן, ליאור סושרד, ליאור נרקיס וניקי הילטון, אחותה של פריס) אני יודע עד כמה מרכזי ומהותי הוא נושא ההפקה ועד כמה הוא מורכב ותובעני ולכן מי שאין להם ניסיון עלולים לשלם מחיר כבד, תרתי משמע, או, ללמוד מבעלי הניסיון.

 

אם אתם לא שוכרים מפיק אירועים מכל סיבה שהיא להפיק את חתונתכם חשוב שתיפגשו מבעוד מועד עם מנהל האירועים של האולם או של הגן ותסכמו אתו את הפרטים הרלוונטיים שעליהם קמה או נופלת, חלילה, חתונה: אופן ההגשה של האוכל, נגישות וזמינות של מלצרים בכל משך החתונה ועוד.

 כמפיק אירוע אני נמצא עם היד על הדופק וחש את פעימותיו בכל רגע. כמו שופט במשחק כדורסל מהיר וקצבי, הפוקח שבע עיניים כדי לראות אם וכאשר מתבעת עבירה ולשרוק עליה לאלתר- כך גם אני, כמפיק אירוע: ערני ודרוך, לא מוריד עיניים מהחתן והכלה ומכל מי שממלא תפקיד ונמצא בתנועה בתוך האירוע.

 

אני מביא אתי אל הפקת חתונה בפרט וכל אירועבכלל  את השילוב המנצח שלי- שתי אהבות המתמזגות זו בזו באירוע: אהבת אנשים ואהבת המקצוע – מפיק אירועים. אנשים הם ליבת האירוע ועבורם הוא מתקיים. כל ספקי השירותים, איש בתחומו, אשר אני, כמפיק, אחראי שכל אחד מהם ייתן את מיטבו, תורמים את חלקם ליצירת החוויה המרגשת, החד פעמית, זו שתיצרב בזיכרון (ועל דיסק, למזכרת).

 

לפני שנים אחדות כתבתי מדריך מלא ומפורט – ראשון מסוגו וייחודי - על הפקת אירועים ובו פתחתי מניפה רחבה של רעיונות והצצה אל אירועים גדולים ומיוחדים שהופקו בארץ. הספר כולל עצות, טיפים, רעיונות, תמונות, טעמים וצבעים, הנותנים השראה לכל מי שמפיק אירוע.

אשמח להיות האיש שיאפשר לכם לשדרג, להעשיר להעצים את חתונתכם. אשמח להיפגש ולהציג בפניכם את מהות תפקידי כמפיק חתונות ואת האופן שבו הוא מתבצע. אלמד להכיר אתכם, את הרצונות, הטעמים, ההעדפות, הציפיות ולשמוע מכם על אודות החתונה החלומית. אשמח להפוך את החלום למציאות.

 

אתם מוזמנים ליצור קשר כאן ועכשיו. 


תמונה: אודות - אילן אשר הפקת אירועים - הפקת אירועים
צור קשר